• Göbek Çatlağı Tedavisi

  • Diyetsiz Zayıflama

  • Lenf Temizliği

Necla Batum Hakkında

Necla Batum sadece Türkiye’de değil dünyada teknoloji ve enerji ile zayıflama konusunda ün yapmış bir ‘Gençleştirme’ uzmandır. Aynı zamanda ‘Lezzetli ve Sağlıklı Tadlar’ adlı yemek kitabı ile yazarlık yönüylede tanınan Batum kişiye özel cilt ürünleri de geliştirmektedir.


 

‘Soprano Beauty’ adı ile hizmet veren güzellik merkezi sadece kilo sorunu olanlara değil; stressiz, ağrısız ve rahat bir yaşamı arzulayan herkese açıktır. Merkezde verilen hizmetlerin tamamı bıçaksız ve iğnesiz olmakta; çatlak iyileştirmesi, göğüs büyültme ve küçültme, vücudu ve yüzü gençleştirme işlemleri yapılmakta, lenf bezlerinin vakum makineleri aracılığı ile temizlenmesi sayesinde gençleşmiş, stresten tamamen uzak, yep yeni ve sağlıklı bedenler hedeflenmektedir.


 

Zayıflama Endüstrisine Giriş
Bir dönem kilo problemi yaşayan Necla Batum, bu sorunu için geniş araştırmalar yapmış ve sonunda çözümü bulmuş. Ardından hemcinslerinin kilolarına derman olmak için sektör değiştirerek Soprano Güzellik Salonu’nu açmış. Necla Batum zayıflamak için diyet yapılmasına karşı. “Zayıflamanın daha tatlı yolları olmalı” diyor ve ekliyor; “Tatlı dünyasında devrim yaparak sebzeli baklavayı ben keşfettim.” Yani Batum hem diyetisyen hem de gurme.


 

Teknoloji ile Tanışma
Batum şöyle diyor: “Ben de bir zamanlar çok kiloluydum. Diyet yapıyor ancak İstediğim sonuca ulaşamıyordum. Zayıf bölgelerim inceliyor, diğer bölgelerim olduğu gibi kalıyordu. En son 97 kiloyu görünce üzüntümden tartılmaz olmuştum. İşte bu çıkmazda kendi sistemimi geliştirdim. Her seansta inanılmaz şekilde inceliyordum. Sanki bir mucizeyi yaşıyordum. 40-50 kilo verdim. Ama tüm bedenimden de eşit şekilde inceldim. Bu gelişim benim bu sektöre kaymama neden oldu”.