• Göbek Çatlağı Tedavisi

  • Diyetsiz Zayıflama

  • Lenf Temizliği

LENFLERİN TEMİZLENMESİ

Stres, korku, endişe, panik atağa neden olmakta ve bütün bu faktörlerin birleşimi aşırı beslenmenin yanında şişmanlığın en büyük nedenleri haline gelmektedir. Behsedilen faktörlerin birkaçını yaşıyorsak vücudumuzda görevi hormon üretmek olan böbreküstü bezleri aşırı çalışmaya başlayarak vücudumuzun kortizon seviyesini yükseltmekte, yüksek dozda kortizon kullananlardaki gibi vücutta toksin birikmeleri oluşmaktadır. Bu vucutta kontrolsüz kortizon kullanmak gibi etki yapar ve vucut kortizon kullananlardan daha fazla zarar görür. Bu zararların toplamı lenf kanallarında birikim oluşmasına neden olur. Lenf sistemi vücudun temizleyicisidir, yani vücudun kanalizasyon görevini yapar. Atık maddeleri, toksinleri, vücudun fazla sıvısını bünyesine alarak kanallardan lenf boşaltım noktalarından ter yoluyla ve idrar yolu ile atar. Yediğimiz gıdalar toksin içeriyorsa, vücut toksinlerin ve atık maddelerin tümünü atamaz ve kanallarda yavaş yavaş birikmeler olur, buda şişmanlığa neden olur. Lenf sistemi vücudun elektrik süpürgesi olarak nitelendirilebilir. Elektrik süpürgeleri normal yaşam senaryosunda 10 saat çalıştırıldığında randıman düşüklüğü gösterir. Motor yorulur, toksinli gıdaları çok tüketenlerde sistem yorulmakta ve boşaltımda yavaşlayarak birikim oluşmasına neden olmaktadır.

 

Kanalları boşaltıp arındırıyoruz,temizlik görevini yapabilmesi için iyice arınmasını sağlıyoruz.bu birikimler mercimek büyüklüğünden nohut büyüklüğünde hatta fındık büyüklüğüne kadar büyüyen ve zamanla sertleşen taneler oluşmasına neden olabiliyor vücutta. Zamanla jelleşşen bu oluşumlar, tuzlu yeniyorsa ve vücutta bu tuzu atamıyorsa kristalleşip o taneciklerin içinde yerleşmekte. Bu oluşumlar içeriğinde yağ bulundurmadığı için diyet vs şeylerle giderilemez.

 

Geliştirdiğimiz sistemle bu arındırmayı yapıyoruz. Lenflerin iyi çalışması vücudun temizlenmesi demek hatta kanserojen maddeleri bile arındırmak demek.

 

Gıda yönünden çok şanssız bir dönemde yaşıyoruz, zararlı birçok gıdaları isteğimiz dışında tüketiyoruz o yüzden farkında olmadan kanserojen maddeleri de yüklemiş oluyoruz, buna bir de dışarıdan aldığımız serbest radikaller de eklenince vücudumuzda biriken zararlı toksinler çoğalmaktadır.

 

Merkezimizde bütün bu atık maddelerin vücuttan arındırma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kişiye göre özel yapılan seanslarımızda total vücut çözümleri üretmekteyiz.